Partneři

Partneři webu www.suldobazenu.cz – u našich partnerů najdete specializované informace o bazénech, bazénovém příslušenství a technologiích – poradí Vám se správným výběrem a doporučí, kde se vyplatí tyto věci koupit:

Soľ do bazéna pre čistú vodu v bazéne. Zistite ako správne používať túto úpravu vody, kde a akú si kúpiť solonizačnú jednotku, ktorá uvoľňuje zo soli chlór.
Nadzemní bazény dětské, nafukovací i s pevnou ocelovou stěnou. Vyberte si nejvhodnější nadzemní bazén právě pro Vaše možnosti použití.
Nadzemné bazény detské, nafukovacie i s pevnou oceľovou stenou. Vyberte si najvhodnejšiu nadzemný bazén práve pre Vaše možnosti použitia.
Solární plachta v tloušťkách od 180 do 500 mikronů. Víte, která solární plachta je pro Vás nejlepší? Jestli má význam si k ní koupit i naviják? Navštivte web o solárních plachtách a zjistěte více.
Solárna plachta v hrúbkach od 180 do 500 mikrónov. Viete, ktorá solárna plachta je pre Vás najlepší? Ak má význam si k nej kúpiť aj navijak? Navštívte web o solárnych plachtách a zistite viac.
Filtrace bazénu nasává vodu z bazénu, prohání ji přes písek nebo zeolit, čímž se voda čistí, a vrací vodu zpět do bazénu. Zjistěte, podle čeho si vybrat správnou filtraci bazénu.
Bazénová filtrácia nasáva vodu z bazéna, preháňa ju cez piesok alebo zeolit​​, čím sa voda čistí, a vracia vodu späť do bazéna. Zistite, podľa čoho si vybrať správnu bazénovu filtráciu.
Plachta na bazén je ideální jak v chladnějších dnech, kdy zabraňuje úniku tepla z bazénu, tak v teplejších dnech, kdy pomahá nahrívat vodu. Pro další fuknce plachty na bazén se podívejte na tyto stránky.
Plachta na bazén je ideálna ako v chladnejších dňoch, kedy zabraňuje úniku tepla z bazéna, tak v teplejších dňoch, kedy pomáha nahrievat vodu. Pre ďalšie fukncie plachty na bazén sa pozrite na tieto stránky.
Písková filtrace bazénu čistí vodu od nečistot. Písková filtrace bazénu je základem každého bazénu, bez ní by byla voda nevzhledně špinavá a zakalená.

Příslušenství pro bazény a kvalitní bazénová chemie chlorová, bezchlorová. E-shop na bazénovou chemii.
Bazénová folie Alkorplan 2000, Alkorplan 3000. Příslušenství pro svařování bazénu,
Solární plachta na bazén nafukovací i s rovnou stěnou na solarniplachta.cz Solární plachta na bazén pro udržení teplé vody v bazénu. Solární plachta též zabraňuje úniku bazénové chemie.
Obchod na bazénovou chemii. Bezchlorová bazénová chemie Guaa, multifunkční tablety do bazénu.